Kahve falında kılıç sık sık görülen figürlerden biridir. Peki, Falda kılıç görmek neye yorumlar, Falda kılıç görmek iyiye mi görüye mi işarettir. Falda kılıç görme ile ilgili tüm yorumlar burada. Kahve Falında Kılıç Ne Anlama Gelir, kahve fincanı

Falda kılıç görmek aile içi birtakım huzursuzluklar yaşayacağınızı gösterir. Bu aralar sinirleriniz gergin olduğu için en ufak bir söze bile alınıyor olabilirsiniz. Bu yüzden size söylenen sözler karşısında ılımlı olmalı ve sakin davranmalısınız. Yakın bir zamanda iş hayatınızda bazı olumsuzluklar yaşanmış görünüyor. Stresli bir iş hayatı sizi mutsuz edeceği gibi performansınızı da etkileyebilir. Ancak geçici olan bu durumun üstesinden geleceğinizi de unutmayın.

Kahve falında görülen kılıç ile Falda kılıç görmek benzeri figürler görmek bazı yorumculara göre erkek bebeğe işaret eder. Alacağınız erkek bebek müjdesi ile bütün ailenizi sevindireceksiniz. Kısmetiyle gelen bu bebek daha huzurlu ve mutlu olmanızı sağlayacak. Ayrıca evinizin bereketi de hiç olmadığı kadar artacak. Falda ters duran kılıç görmek pek hayırlı değildir. İsminde a harfi olan birisiyle ciddi bir kavga yaşayacağınız anlamına gelir. Bu kavga yüzünden uzun bir süre moraliniz bozulabilir ve bu kişiyle küs kalabilirsiniz.

Falda Kılıç Tutan Birini Görmek

Falda kılıç görmek yada kılıç tutan birini görmek bir şeyi elde etmek için savaşacağınızı gösterir. Biriktirdiğiniz parayla çok satın almak istediğiniz bir eşyayı sonunda alabileceksiniz. Ancak değeri yüksek olan bu kıymetli eşyayı başkalarının da almak istediği gözüküyor. Bu nedenle özenli davranmalı ve uyanık olmalısınız. Falda kılıç tutan birisi bazı yorumculara göre birinden uyarı alacağınız konusunda bilgi verir. Bu kişi sizin üst düzey amiriniz ya da yöneticiniz olabilir.

Kahve Fincanının Tabağında Kılıç Görmek

Fincanın tabağında beliren kılıç sembolü kadınlar ve erkekler için farklı yorumlanmıştır. Fal sahibi bir kadınsa tez vakitte onu koruyan ve kollayan biriyle tanışacağını haberdar eder. Şayet fal sahibi bir erkekse helal kazancı olan güzel bir işte çalışmaya başlayacağını gösterir. Her iki kişi için de tabakta görülen kılıç figürü hayırlıdır.