Kahve falında kalp çıkması, kahve falında içi boş kalp görmek, kahve falında kalp kabarması ve kahve falında kırık kalp görmek ne anlama gelir? Hepsini sizler için derledik… Kahve Falında Kalp Görmek Ne Anlama Gelir

Kahve falında kalp çıkması fal sahibinin kişilik olarak merhametli, saf, iyi yürekli ve düşünceli biri olduğun gösterir. Kalp saf aşkın ve sevginin en büyük sembolüdür. Falında kalp çıkan kişi eğer evli ise uzun yıllar eşi ile mutlu olacaktır. Şayet bu kişi sevgili ise sevgilisi tarafından en kısa sürede evlilik teklifi alacak demektir. Fincandaki kalp simgesi içi dolu ise bu hem maddi hem de manevi olarak yorumlanabilir. Kişi hem maddi anlamda istediği parayı kazanacak hem de üzüntülerinden kurtulup refaha erecektir. Fincandan beliren kalbin kenarlarında irili ufaklı gölgeler belirmişse size göz değmiş demektir. Göz değmesine karşı mutlaka dualar okunmalı ve etraftaki kişilere dikkat edilmelidir.

Kahve tabağında çıkan kalp ise evde bekar kimse varsa kısmetinin açılacağını gösterir. Falda bir kadın ya da erkek elinde kalp tutuyorsa sizi uzun zamandır takip eden ve beğenen biri size duygularını açıkça ifade edecek hatta bunu bir adım öteye taşıyacaktır. Fincandaki kalp aydınlık görünüyorsa ve çevresine ışık saçıyormuş gibi bir durumda ise bu müjdeli bir haber demektir. Genellikle bu haber bebek olarak yorumlanır. Haneye gürbüz, eli ve yüzü ak bir bebek gelecektir.

Bazı fal yorumcularına göre falda görülen kalp yatırım demektir. Bu zamanlarda yatırım yapmayı düşünüyorsanız bu iş sizin için ciddi miktarda para getirecektir. Yeni bir iş kurabilir veya birine ortak olabilirsiniz. Maddi anlamda bütün işlerinizin hayırlı sonuçlanacağını göreceksiniz.

Kahve Falında İçi Boş Kalp Görmek

Falda görülen içi boş kalp çok sevdiğiniz birinin sağlık sorunu yaşayacağını gösterir. Bu yakınınız sağlığına kavuşacak yalnız bu süreç biraz yavaş ilerleyecek. Bunu kimi yorumcular olumlu olarak yorumlar. Hasta kişinin çevrenizdeki küsleri barıştıracağı ve eskisi gibi tüm tanıdıklarınızı bir araya toplayacağı söylenebilir.

Kahve Falında Kalp Kabarması

Kahve falında falcı size kalbin kabarmış diyorsa bilin ki kapınızı aşık bir kalp çalacaktır. Kalp kabarması coşkulu ve şehvetli bir aşkı aynı zamanda ömür boyu mutluluğu işaret eder. Bekar kimsenin evleneceğini evli kimsenin yakın zamanda bebek sahibi olacağını gösterir. Dolu bir kalp huzur ve saadet demektir.

Kahve Falında Kırık Kalp Görmek

Falınızda kırık bir kalp görülüyorsa bu muhtemelen birini üzdüğünüzü gösterir. Dost ya da akrabalarınızdan biri kesinlikle sizden ilk adımı atmanızı bekliyordur. Eğer sevgiliniz varsa bu kişi sizi üzmüş olabilir. Bu konuda ciddi tavrınızı korumalı ve hatasını anlamasını beklemelisiniz. Kendinizde az da olsa hata olduğunu düşünüyorsanız ilişkinizi sürdürmeli ve sizde pişmanlığınızı belirtmelisiniz.