Kahve falında kedi kafası görmek iyimidir, kahve falında kara kedi görmek, kahve falında kedi patisi görmek ya da kahve falında kedi görmek ne anlama gelir. Kahve Falında Kedi Görmek Ne Anlama Gelir

Kahve falında kedi görmek hem olumlu hem de olumsuz anlamlar içerir. Kedi nankör bir hayvandır. Kedi sembolü etrafınızdaki insanlara yardım ettiğinizi ama genellikle o kişilerin nankör olduğunu gösterir. Bu insanlar sizi hayal kırıklığına uğratmış olabilir. Falda görülen beyaz kedi ise saflığı ve masumluğu temsil eder. İş hayatınızda sizi tavsiye eden insanlar sayesinde iyi bir işe sahip olacaksınız. Yakında yeni bir dost edinebilirsiniz. Bu dostunuz size dertlerini ve tasalarını anlatacak lakin yine de temkinli olmakta fayda var.

Falda görülen kedi fal sahibi hakkında bilgi verebilir. Bu kişinin iş hayatı rayında gitmektedir. Karşısına çıkan fırsatları değerlendirecek ve kariyerinde iyi yerlere gelecektir. Ancak fal sahibinin aşk hayatı iş hayatı kadar parlak değildir. Aşk hayatında bazı olumsuzluklarla karşılaşıp mutsuz olabilirsiniz. Etrafınızda bencil insanlar olduğunu unutmayın. Bu yüzden açgözlü insanlara karşı dikkatli olun.

Kahve Falında Kedi Kafası Görmek

Hayatında yer alan bazı insanlar yaptığın iyiliklere karşılık vermeyip üstelik seni suçluyorlar. Fakat bu durum için moralini bozmamalı sana iyilik yapan kişilerin yanında olmalısın. Sana nankörlük eden insanları gereğinden fazla kafana takarsan aileni ve yakın arkadaşlarını mutsuz etmiş olursun. Bu yüzden üzülmeyip kendi işlerinle ilgilenmelisin.

Kahve Falında Kara Kedi Görmek

Kahve falında kara kedi görmek nesiller boyunca uğursuzluk olarak nitelendirilir. Hiç beklemediğin kişilerden sana kötülük yapabilir buna hazırlıklı olmalısın. Başka yorumculara göre falda görülen kara kedi maddi anlamda sıkıntı demektir. Fincandaki kedi sırt üstü yatıyorsa bu yılın ilk yarısında biraz sıkıntı yaşayacak daha sonra sıkıntılarından tamamen kurtulacaksın.

Kahve Falında Kedi Patisi Görmek

Faldaki kedi patisi fal sahibinin son derece zeki birisi olduğunu gösterir. Bu kişi bulunduğun ortamın her zaman lideri olmak ister. Lüks yaşamak için çok para kazanmaya çalışır ve rahatına düşkün bir kişidir. Falında eğer özellikle beyaz bir kedinin ayak izi beliriyorsa bu kariyerindeki başarı merdivenleri için en uygun çağının geldiğini gösterir. Sana yapılacak karlı iş tekliflerini değerlendirecek ve sonuçta maddi anlamda hiçbir sıkıntı çekmeyeceksin.