Kahve falında tavşan görmek ne anlama gelir. Kahve falında beyaz ve siyah tavşan görmek, falında tavşan yavrusu görmek hakkında falcılar neler söylüyor. Kahve Falında Tavşan Görmek

Kahve falında tavşan görmek dert ve sıkıntılarınızdan kurtulup mutluluğa doğru yelken açacağınıza işaret eder. Esasında kahve fincanında görülen tavşan figürü ile fincanın tabağında çıkan tavşan resmi farklı olarak yorumlanmaktadır. Fincanda görülen tavşan maddi olarak da yorumlanabilir. Şayet maddi durumunuz kötü ise ilerleyen zamanlarda feraha ereceksiniz. Yalnız tavşanın yanında bir kadın veya erkek görürseniz bu da karşı cins tarafından aldatıldığınızı gösterir. Fal sahibi eğer hane halkından bir şey saklıyorsa bu sakladığı şeyler gelecekte kendisini sıkıntıya düşürecektir. Fincandaki tavşanın yanında farklı semboller görürseniz bu da farklı anlamlar taşır. Örneğin, tavşan elinde havuç tutuyorsa hasta yakınınız sağlığına kavuşacaktır. Tavşanın yanında kalp simgesi varsa size uzun zamandır size açılamayan biri bu ay içinde duygularını size açacaktır.

Kahve fincanının tabağında görülen tavşan resmi de farklı anlamlar taşır. Çevrenizde sizin arkanızdan konuşan kişiler olabilir bu yüzden arkadaşlarınıza dikkat etmeli onlara sırrınızı vermemelisiniz. Tabakta tavşanın yanında başka bir hayvan varsa bu birinin sırrınızı ifşa etmeye çalıştığını gösterir. Sırrınız ortaya çıkarsa bunun sonuçları için bazı planlar yapmanız gerecektir.

Kahve Falında Beyaz ve Siyah Tavşan Görmek

Bilindiği üzere beyaz ve siyah renkler zıt renklerdir ve birbirinin tam tersi olayları işaret eder. Eğer falınızda beyaz tavşan görürseniz iyilik, güzellik ve iyi haber anlamlarına görür. Bunun tam aksine siyah tavşan görürseniz bu maddi olarak bazı kayıplar yaşayacağınız ancak dostlarınızın yardımı ile kısa sürede toparlanacağınızı gösterir.

Kahve Falında Tavşan Başı Görmek

Falınızda büyük kulaklı tavşan başı görürseniz yakın çevrenizde tüm hareketlerinize kulak kabartan insanlar mevcuttur denilebilir. Özellikle yeni tanıştığınız biri gerçek kimliğini sizden gizleyip sizi aldatabilir. Adımlarınızı temkinli atmanızda fayda var.

Kahve Falında Tavşan Yavrusu Görmek

Kahve fincanında tavşan yavrusu görmek kariyerinizde büyük mertebelere yükseleceğinize işaret eder. Eğer işsizseniz bu sene size iş teklifleri yağacak ya da evli iseniz eşinizle hiç olmadığınız kadar mutlu olacak ve beraber gelecek planları yapacaksınız. Falınızda tavşan yavrusunun başını okşadığınızı görürseniz size karşı yapılan adaletsiz davranışlara boyun eğmeyip güçlü bir duruş sergileyeceksiniz.