Falda görülen ayakkabı şansınızın açık olacağı bir döneme girdiğinizin habercisi olabilir. Ayrıca kahve falında topuklu ayakkabı görmek beyaz yakalı bir işe başlayacağınızı yada terfi alacağınızın habercisi olabilir. Kahve Falında Topuklu Ayakkabı Görmek

Kahve falında topuklu ayakkabı görmek kafa yormanız gereken bir şeyler olacak demektir. Sevdiğiniz iki kişi arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kısa boylu bir erkek kendi istediği kişiyi seçmeniz hakkında size baskı yapabilir. Sadece sağduyunuza göre hareket etmeli ve kalbinizden geçene kulak vermelisiniz. Ayrıca şansınızın açık olacağı bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde yapacağınız bazı yatırımlar olacak. Paranızın çoğunu gayrimenkul sektöründe değerlendirip ailenize güzel bir gelecek hazırlayacaksınız. Aile içinde bir konu olduğunda danışılacak en akıllı ve hakkaniyetli kararlar veren sizsiniz. Bu yüzden çok önemli bir meselede sizin fikrinizi almaya gelen biri olacak.

Kahve falında çıkan topuklu ayakkabı sembolü beyaz yakalı bir işi temsil eder. Fal sahibi bir kadınsa kendisini iyi bir kariyer sahibi yapacak iş teklifi alacağını gösterir. Bu iş hayatınızın işi olabilir. Bu nedenle iyi düşünmeli ve önünüze çıkan cazip teklifi iyi değerlendirmelisiniz. Falda bir çift topuklu ayakkabı görmek kısmet anlamına gelir. Etrafınızda duruşuyla ve tarzıyla dikkat çeken biri var. Bu kişiyle konuştuktan sonra birbirinize yakınlaşıp aşık olacaksınız. Hatta bu birlikteliği daha ileriye götürmek için adım atabilirsiniz.

Kahve Falında Topuklu Ayakkabı Giyen Kadın Görmek

Kahve falında topuklu ayakkabı giyen kadın görmek adında ya da soy adında i harfi olan birine sıkıntılarınızı açacaksınız demektir. Bu kişiyle yapacağınız konuşma bir nebze olsun içinizi rahatlatacak. Bu kişinin size vereceği tavsiyeler sayesinde hayat konusunda kendinize bazı dersler çıkaracaksınız.

Kahve Fincanının Tabağında Topuklu Ayakkabı Görmek

Kahve fincanının tabağında topuklu ayakkabı görmek hayatınızı düzene sokacağınızı gösterir. Sabah 9 akşam 6 çalışacağınız düzenli bir işe girebilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda sıcak bir yuvaya sahip olup daha tertipli bir hayat süreceksiniz. Bu sayede hayatınızın her alanında daha verimli olacaksınız.