Survivor 2018 All Star yarışmacıları kim olacak? sorusu da cevap bulmaya başladı. Yayınlanmaya başladığı günden bu güne izlenme rekorları kıran yarışmada bu sene ALL STAR takımı ve Gönüllüler takımı olacak. Survivor 2018 All Star Yarışmacıları

Survivor 2018 All Star yarışmasıyla ilgili ayrıntılar için herkesin gözü Acun Ilıcalı’nın yapacağı açıklamalarda, Ilıcalı, Twitter sayfasından yaptığı açıklamada: 2018 Survivor’da ALL STAR takımı ve bir de gönüllüler takımı olacağını duyurdu.
işte Ilıcalının Twitter hesabından paylaştıkları:

Survivor 2018 All Star Yarışmacıları

Gönüller Takımında Kimler Var

Gönüllüler takındaki ilk açıklanan isim Cumali Akgül oldu.
Peki kim bu Cumali Akgül:

Survivor 2018’de katılabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen Cumali Akgül, Acun Ilıcalı’nın ve Cumali Akgül’ün katıldığı Beyaz Show program da 50 günde 1500 km yi nasıl ve ne için yürüdüğünü, Survivor 2018’de olmak istediğini Acun Ilıcalıya anlattı ve bu isteğini kırmayan Ilıcalı Survivor 2018 de yarışacak olan ilk ismi de açıklamış oldu.

Ünlüler Takımında Kimler Var

Survivor 2018 ‘de Aleyna Tilki Olacak mı?
Bu iddia çok konuşuldu, ateş olmayan yerden duman çıkmaz dendi ancak Ilıcalı gene Twitter adresinden henüz kimseye teklif götürmediğini yazdı ve Acunun bu spekülasyondan pek hoşlanmadığı ve ünlüler takımında Aleyna Tilkinin olmayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Survivor 2018 All Star Yarışmacıları

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2018 için olabileceğini açıkladığı isimler arasında; Turabi, Atakan, Hilmicem, Nagihan, Ogeday, Adem, Merve Aydın, Serenay Aktaş Gibi Survivor’a iz bırakmış isimlerde yer alıyor.

Anlaşılan o ki 2018 yılında da Survivor reyting rekorları kırmaya devam edecek…

Survivor 2018 All Star Yarışmacıları