Kahve falında balta çıkması ve diğer fal türlerinde balta görmek, çevrenizde size gülen ancak arkanızdan iş çeviren birilerinin olduğu anlamına gelebilir. Kahve Falında balta Ne Anlama Gelir

Kahve falında balta görmek çok sevdiğiniz birinden ayrılacağınızı gösterir. Fincanda beliren balta sembolü genellikle yaşadığınız ilişkileri sonlandırmak demektir. Evliyseniz eşinizle aranızda bazı tartışmalar yaşanabilir ancak her iki tarafın sağduyulu davranması sonucu uzlaşma olacağı gözüküyor. Bununla birlikte sevgilinizin geçmişte söylediği sözler biraz canınızı yakmış olabilir. Fakat aranızdaki güçlü sevgi bağı ve beraberken geçireceğiniz romantik anlar size her şeyi unutturacak. Sevdiklerinizi kaybetmemek için ağzınızdan çıkan sözlere ve davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Kahve falında sapsız bir balta görmek çevrenizde size gülen ancak arkanızdan size hain gözlerle bakan bir insanı işaret eder. Uzun süredir görüştüğünüz bu kişi sizi tanımış olabilir bu yüzden konuştuklarınızı tartarak söyleyin. Bu erkeğin ya da kadının tavırlarındaki değişikleri zaman geçtikçe fark edeceksiniz. Falda elinde balta tutan bir insan görmek mal ve mülk kaybetmek anlamına gelir. Harcamalarınızın artmasıyla birlikte malınızda sizi zorlayacaklar eksilmeler yaşanabilir. Çok harcamak yerine geleceği düşünüp para biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Kahve Falında Balta Tutan Kadın Görmek

Kahve falında balta tutan kadın görmek zorlukların arkasından gelen kolaylık demektir. Kısa sürede olsa yaşamınızı idame ettirmede zorluk çekeceğinizi ancak kısa sürede feraha çıkacağınızı gösterir. Hatta para biriktirecek kadar çok para elde edeceksiniz. İşinizde başarılarınız sayesinde yükselecek ve daha iyi bir pozisyonda çalışmaya başlayacaksınız. Yakın bir zamanda atama ve terfi gibi durumlar söz konusu olabilir.

Kahve Fincanının Tabağında Balta Görmek

Kahve fincanının tabağında balta görmek bir şeyleri satacaksınız demektir. Elinizdeki arabanız ya da eviniz için çok iyi para teklif edilmesi karşılığında bu mülkleri elinizden çıkarabilirsiniz. Buradan gelen parayla birçok açığınızı kapatacaksınız. Hatta bir kısmını da bankaya yatırmanız gibi bir durum olabilir.