Kahve fincanının tabağında çiçek görmek, kahve falında çiçek görmek ya da gül görme fal sahibine büyük mutluluklar yaşatacak şeylerin habercisi olarak görülür. Kahve Falında Ağaç Görmek

Kahve fincanının tabağında çiçek görmek, kahve falında çiçek görmek ya da gül görme fal sahibine büyük mutluluklar yaşatacak şeylerin habercisi olarak görülür.

Kahve falında çiçek görmek fal sahibine inanılmaz mutluluklar yaşatacak olayların habercisidir. Falına bakılan kişi erkekse çok para kazanacağı işlerde çalışacağını gösterir. Eğer bir kadının falına bakılıyorsa kısmet olarak yorumlanır. Hatta fincandaki çiçekler ne kadar iri ve gösterişliyse başınıza gelecek tüm hadiseler de gittikçe daha da güzelleşir. Falda beliren çiçek figürü her zaman olumlu yorumlanır. Sıkıntılarınız üç vakte kadar bitecek ve hayal ettiğiniz konforlu yaşama erişeceksiniz.

Kahve falında fincanın ağız kısmından dışarıya doğru taşan çiçekler varsa bu küslerle barışmak anlamına gelir. Şayet evliyseniz kısa sürede ağzınızın tadının yerine geleceğini gösterir. Bekarsanız da geçmişte bazı sürtüşmeler yaşadığınız bir arkadaşınızla her şeyi bir çırpıda unutacaksınız demektir. Faldaki çiçekler ya da çiçek belli belirsiz ise bir kişinin size karşı duygularını söylemekten çekineceğine işarettir. Bu kişi sizi uzun süredir takip eden çok yakınızdaki biri olabilir.

Kahve Falında Birden Çok Çiçek Görmek

Kahve falında birden çok çiçek görmek hanenizin parayla dolup taşacağı haberini vermektedir. Elinize yüklü miktarda para geçmesi ile hayatınızın değişeceğini göreceksiniz. Yalnız çevrenizde size karşı dost görünen ancak arkanızdan kötü konuşan insanlar konusunda tetikle olmalısınız. Özellikle para konusunda bu insanlara karşı taviz vermemelisiniz.

Kahve Falında Gül Görmek

Kahve falında gül görmek evliyseniz eşinizle aranızdaki aşk yeniden alevlenecek ve romantik günler geçireceksiniz demektir. Bekar kimselerin de hiç yaşamadıkları bir aşka yelken açacaklarını gösterir. Kalbinizin heyecandan pır pır atacağı çok yakındadır.

Kahve Fincanının Tabağında Çiçek Görmek

Kahve fincanının tabağında çiçek görmek çok yakınınızda olan bir erkek ya da kadından şüphe duyacağınızı haber vermektedir. Bir başkasından bu kişi hakkında duyduğunuz ama bir türlü konduramadığınız gerçekler kafanızda acaba sorusu uyandırabilir. Ancak şüphelerinizin yersiz olmadığını göreceksiniz.