Kahve falında Deve çıkması ve diğer fal türlerinde Deve görmek, maddi imkanınızda iyileşmeler olacağı, hanenizdeki sıkıntıların biteceği gibi anlamlara gelebilir. Kahve Falında Deve Ne Anlama Gelir

Kahve falında deve görmek tez vakitte maddi imkânlarınızın artacağını gösterir. Bu dönemlerde işlerinizin açılmasıyla birlikte elinize geçen parayı eve, arabaya ya da başka bir gayrimenkule yatırabilirsiniz. Ancak adımlarınızı dikkatli atmanızda fayda var. Eğer para konusunda çok açılırsanız elinizdeki parayı hızlıca tüketip zor durumda kalabilirsiniz. Falınızda çıkan deve başı hanenizdeki sıkıntıların en kısa sürede biteceğine işaret eder. Sizi özellikle manevi anlamda oldukça yoran kimseler ile konuşup uzun bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ailenizde sözüne itimat edilen bir büyüğünüzden akıl alacak ve bu kişinin tavsiyelerine göre hareket edeceksiniz.

Kahve falında deve görmek bazı falcılara göre evliliğe yorulur. Sizi kendisine bağlayacak ve boyu boyunuza uygun biriyle tanışacaksınız. Aranızdaki muhabbet ilerledikçe bu işi resmiyete dökmek için aileleri birbirleri ile tanıştıracaksınız. Ayrıca devenin boynunda çıkan yuvarlak bir simge de söz yüzüğü ya da nişan yüzüğü demektir. Sevgilinizle kaderlerinizin bağlanacağı o mutlu gün için hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Kahve Falında Birden Çok Deve Görmek

Kahve falında birden çok deve görmek yolculuk anlamına gelir. Ailenizle birlikte apar topar hiç hesapta yokken bir tatil planı gözüküyor. Bu tatile gidecek ve bütün negatif enerjinizi atmış olarak geri döneceksiniz. Bu arada tatil dönüşü gelen bir haber hayatınızda köklü değişikler yaşatabilir. Oturduğunuz evi değiştirebilir ya da iş yerinizi başka bir yere taşıyabilirsiniz. Bu yüzden tatilde tutumlu olmanızda fayda var.

Kahve Fincanının Tabağında Deve Görmek

Kahve fincanının tabağında deve görmek uzun boylu birisinin misafir geleceğini haber verir. Aile dışından gelecek boyu uzun birisi kısmetiyle gelip evinizde misafir olacak. Bu kişiden duyacağınız şok edici haber karşısında birine duyduğunuz güven sarsılabilir. Ancak iyice araştırma yapmadan hemen harekete geçmemelisiniz.