Neredeyse bütün falcılar tarafından murat diye ifade edilen at farklı şekillerde görülebilir. Bunlar: Kahve falında at görmek, kahve falında çift başlı at görmek ve kahve falında denizatı görme şeklinde olabilir. Kahve falında At ya da denizatı görmek

Kahve falında at görmek hayırlı işlerin olacağına, kısmetin açılacağına ve dileklerin gerçekleşeceğine işarete eder. At son derece ihtişamlı ve dirayetli bir hayvandır. At sembolü de buradan yola çıkarak mevki olarak yükselme konusunda sinyaller verir. Falında at çıkan kimse bir işe girildiği vakit o işten alnının akıyla çıkıp en yüksek mertebelere yükselmek anlamına gelir.

Bütün falcılar tarafından murat diye ifade edilen at kişinin önceden bir dileği varsa o dileğin kısa sürede gerçekleşeceği manasına gelir. Yani falda at görmek genellikle olumlu yorumlanması gereken bir simgedir.

Fal sahibinin aşk yaşamı birdenbire düze çıkacak hatta evliliğe doğru gidecektir. Falda at figürü belirmesi mutlu bir aşk hayatını, tutku dolu bir aşkı aynı zamanda çiftlerin birbirine karşı olan saygısını da gösterir. Falın sahibi eğer evliyse evlilik hayatı da düze çıkacak ve haneye yeni bir üye katılacak. Bu bebek tüm aileyi etrafında toplayacak. Sonsuz mutluluğun ve aile saadetinin temelleri atılacak.

Falda çıkan at parasal anlamda da başarı ve refah demektir. Yani kişi ticaret hayatında yaşadığı başarılar ile ün kazanacak ayrıca planladığından daha kısa sürede istediği hayata kavuşacak. Kazanılan para kendi ihtiyaçları ve sevdikleri için harcanacağı gibi hayır işlerinde de kullanılacak.

Bu aralar yakın çevrenizden sağlıkla alakalı kötü haberler alabilirsiniz. Bu konu sizi sakın üzmesin. Bu ciddi bir rahatsızlık olmayıp aksine hasta yakınınız aldığı dualar ve çevresindeki sevdiklerinin sayesinde kısa sürede moral depolayıp eski sağlığına kavuşacak.

Kahve Falında Çift Başlı At Görmek

Kahve falında görülen çift başlı at maalesef riyakârlık olarak yorumlanır. Çevrende senin yüzüne gülen yalnız arkanı döndüğünde fısır fısır dedikodunu yapan birçok insan bulunuyor. Her tanıştığın insana güvenmemeli ve sırlarını açmamalısın. Geçmiş zamanlarda da bir dostun bu durumdan muzdarip olmuş ve aynı durumlar konusunda seni uyarmış. Bu yüzden sağına soluna dikkat etmelisin.

Kahve Falında Denizatı Görmek

Kahve falında denizatı görmek farklı kültürlerin de etkisinde kalarak yorumlanmıştır. Denizatı eski kaynaklara göre Çinliler tarafından sevgi ve bağlılık sembolü olduğu gibi güç ve kuvvet olarak da nitelendirilir. Falında denizatı çıkan kimsenin işleri her anlamda yoluna girecektir.

Falda görülen denizatı bir erkeğin fincanında çıkmışsa sevdiği kadın ile bu kişi yaşadığı tartışmalar sonucu o kişiye pişmanlığını gösterecek ve karşılığını bulacaktır. Denizatı bazı kültürlerde de bereket demektir. Evli bir kadının fincanında denizatı görülmüşse bu kadın çok kısa bir zamanda hamile olduğu haberini alabilir.