Kahve fincanının sahibi bir genç kız ise gelecek taliplerine hazırlıklı olmalıdır. Diğer ihtimaller: kahve falında ağzı açık balık görmek, kahve falında balık kafası görmek… Kahve Falında Balık Görmek

Kahve falında balık görmek hayatın her alanında kısmetle dolu olmayı ifade eder. Fal sahibinin aşk, para, aile hayatı, sosyal yaşamı gibi konularda kısmeti açılacaktır. Fincandaki balık bazen fincanın kenarında görüldüğü gibi en dibinde de görülebilir. Bu konumuna göre farklı yorumlanmalıdır. Örneğin balık fincanın kenarında belirmişse bu şanı, şöhreti ve parayı temsil eder. Eğer balık fincanın dibinde görülüyorsa bu da aşk hayatında olan dibe vurmaların son bulacağı şeklinde yorumlanabilir.

Kahve fincanının sahibi bir genç kız ise gelecek taliplerine hazırlıklı olmalıdır. Balığın karnında ya da kuyruğunda bir harf belirmişse bu damat adayının baş harfi ya da adının harflerinden biri demektir. Balık aynı zamanda şans demektir. Eğer şans oyunları oynayacaksanız kesinlikle şansınız yüksek demektir. Gözü kapalı gidip bir bilet alabilirsiniz. Bu sıralar hem aşktan hem de paradan yana çok şanslısınız. Zamanının geldiğini düşünüyorsanız kuracağınız yuvada sonsuza dek mutlu olacaksınız.

Kahve fincanının tabağında çıkan balık bir kişinin size akıl danışacağını gösterir. Bir yakınınızın önemli bir konuda aklı karışmış olabilir ya da bir yatırım yapmak istiyor ama tereddüt yaşıyordur. Uzun uzadıya düşündükten sonra yanınıza gelip sizden yapacağı işler hakkında fikir alacak. Çevrenizde sözüne güvenilir biri olduğunuzdan karşılıklı yapacağınız fikir alışverişi bu kişinin kararları konusunda oldukça etkili olacak.

Kahve Falında Ağzı Açık Balık Görmek

Kahve falında görülen ağzı açık balık hanene gelecek olan bir müjdeyi temsil eder. Bu müjde ilk olarak parasal anlamda bir müjde olabilir. Bu para bir miras olabilir ya da birinin size önceden olan borcunu ödemesi şeklinde yorumlanabilir. Bu gelen parayı iyi değerlendireceksin. Ayrıca ağzı açık balık aşk hayatı konusunda da işaretler verebilir. Gerçek aşkı bulmak için uğraşıyorsun. Bu uğraşmalar sonucunda yüzü gülen taraf sen olacaksın.

Kahve Falında Balık Kafası Görmek

Şu dönemlerde sağlığınla alakalı ciddi gelişmeler yaşayabilirsin. Doktor kontrolü sonucu gelecek haber seni biraz üzebilir ancak toparlanıp sevdiklerinden destek almalısın. Çalıştığın yerde ya da komşularından biri senin canını epeyce sıkmış. Sende bu durum hem psikolojik hem de ruhen çok yıpranmışsın. Silkinip kendine gelmeni ve her söze kulak asmamalısın.